Romantyczna podróż z oświadczynami

0
94
views

Kraków to jedno z najpiękniejszych polskich miast. Wspaniale prezentuje się ono o każdej porze roku. Dlatego jeśli zastanawiasz się w jaki sposób oświadczyć się swoje ukochanej zaplanuj podróż po grodzie Kraka, której zwieńczeniem będą oświadczyny. Taki sposób z pewnością oboje zapamiętacie do końca życie i będziecie mogli opowiadać go nawet swoim wnukom. Planując podróż do Krakowa pamiętaj o:

  1. Romantycznym miejscu na nocleg. Jak je znaleźć? W Krakowie masz wiele możliwości na nocleg, możesz skorzystać z oferty hoteli, które oferują specjalne romantyczne weekendy dla par, możesz też wpisać w wyszukiwarkę hasło: apartamenty kraków wynajem i znaleźć apartament, w którym spędzicie czas tylko we dwójkę. Jest to romantyczny sposób na pobyt w tym mieście nad Wisłą, nikt nie będzie Wam przeszkadzał we wspólnie spędzanym czasie. Takie apartamenty znajdziesz też wchodząc na stronę https://www.herbewo.krakow.pl/do-wynajecia-apartamenty/.
  2. Zaplanuj romantyczną trasę wycieczki – będąc w Krakowie koniecznie musicie spędzić czas w kawiarni na Rynku Głównym, przejść się pod sukiennicami, zwiedzić Kościół Mariacki oraz wyruszyć na spacer uliczkami Starego Miasta. To zachwycające miejsce pełne niepowtarzalnego uroku. Nie można być w Krakowie i nie zwiedzić Zamku Królewskiego na Wzgórzu Wawelskim, warto także odwiedzić Kazimierz – historyczną dzielnice żydowską, w której będziecie mieć możliwość odwiedzenia działającej synagogi oraz spędzenia czasu przy kawie lub na obiedzie w jednej z tamtejszych uroczych kawiarni i restauracji.
  3. Zaplanuj atrakcje – jeśli Twoja połówka lubi tańczyć zabierz ją wieczorem do jednego z krakowskich klubów. Te dyskoteki czynne są cały tydzień, a oferta muzyczna jest w nich bardzo różnorodna, z pewnością, więc znajdziecie takie miejsce, które będzie Wam najbardziej odpowiadało. Możesz też pokusić się o wizytę w salonie SPA, bądź skorzystanie z masażu dla par. Pozwoli się Wam to odprężyć, a wspólnie spędzone chwile w takim miejscu będą przyjemny wspomnieniem z pobytu w grodzie Kraka.
  4. Zaplanuj oświadczyny – punktem kulminacyjnym takiej romantycznej podróży mają być oświadczyny. Możesz zaplanować je na wiele sposobów. Jeśli Twoja połówka lubi eleganckie przyjęcia i uroczystości postaraj się o miejsce w dobrej restauracji, gdzie wspólnie zjecie kolację. Możesz także poprosić kelnera, aby zamiast deseru podał na tacy pierścionek dla Twojej ukochanej. Jeśli stroni ona od takich spektakularnych wyczynów i woli intymny nastrój we dwoje zabierz ją na wspólne oglądanie zachodu słońca na kopcu Kraka. Z tego punktu bardzo dobrze widać piękną panoramę miasta, a przy tym nie jest on szczególnie oblegany, więc będziecie mieli tam czas tylko dla siebie. Uklęknij i zapytaj, czy zechce zostać Twoją żoną. Możesz też przygotować się na tą okazję i zabrać ze sobą kieliszki oraz szampana, abyście mogli wspólnie świętować to wielkie, prywatne wydarzenie tylko we dwójkę. Kraków to naprawdę wspaniałe miejsce na oświadczyny na wiele sposobów.
Poprzedni artykułCzynniki decydujące o wyborze hotelu
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here