Romantyczna podróż z oświadczynami

0
143
views

Kraków to jedno z najpiękniejszych polskich miast. Wspaniale prezentuje się ono o każdej porze roku. Dlatego jeśli zastanawiasz się w jaki sposób oświadczyć się swoje ukochanej zaplanuj podróż po grodzie Kraka, której zwieńczeniem będą oświadczyny. Taki sposób z pewnością oboje zapamiętacie do końca życie i będziecie mogli opowiadać go nawet swoim wnukom. Planując podróż do Krakowa pamiętaj o:

  1. Romantycznym miejscu na nocleg. Jak je znaleźć? W Krakowie masz wiele możliwości na nocleg, możesz skorzystać z oferty hoteli, które oferują specjalne romantyczne weekendy dla par, możesz też wpisać w wyszukiwarkę hasło: apartamenty kraków wynajem i znaleźć apartament, w którym spędzicie czas tylko we dwójkę. Jest to romantyczny sposób na pobyt w tym mieście nad Wisłą, nikt nie będzie Wam przeszkadzał we wspólnie spędzanym czasie. Takie apartamenty znajdziesz też wchodząc na stronę https://www.herbewo.krakow.pl/do-wynajecia-apartamenty/.
  2. Zaplanuj romantyczną trasę wycieczki – będąc w Krakowie koniecznie musicie spędzić czas w kawiarni na Rynku Głównym, przejść się pod sukiennicami, zwiedzić Kościół Mariacki oraz wyruszyć na spacer uliczkami Starego Miasta. To zachwycające miejsce pełne niepowtarzalnego uroku. Nie można być w Krakowie i nie zwiedzić Zamku Królewskiego na Wzgórzu Wawelskim, warto także odwiedzić Kazimierz – historyczną dzielnice żydowską, w której będziecie mieć możliwość odwiedzenia działającej synagogi oraz spędzenia czasu przy kawie lub na obiedzie w jednej z tamtejszych uroczych kawiarni i restauracji.
  3. Zaplanuj atrakcje – jeśli Twoja połówka lubi tańczyć zabierz ją wieczorem do jednego z krakowskich klubów. Te dyskoteki czynne są cały tydzień, a oferta muzyczna jest w nich bardzo różnorodna, z pewnością, więc znajdziecie takie miejsce, które będzie Wam najbardziej odpowiadało. Możesz też pokusić się o wizytę w salonie SPA, bądź skorzystanie z masażu dla par. Pozwoli się Wam to odprężyć, a wspólnie spędzone chwile w takim miejscu będą przyjemny wspomnieniem z pobytu w grodzie Kraka.
  4. Zaplanuj oświadczyny – punktem kulminacyjnym takiej romantycznej podróży mają być oświadczyny. Możesz zaplanować je na wiele sposobów. Jeśli Twoja połówka lubi eleganckie przyjęcia i uroczystości postaraj się o miejsce w dobrej restauracji, gdzie wspólnie zjecie kolację. Możesz także poprosić kelnera, aby zamiast deseru podał na tacy pierścionek dla Twojej ukochanej. Jeśli stroni ona od takich spektakularnych wyczynów i woli intymny nastrój we dwoje zabierz ją na wspólne oglądanie zachodu słońca na kopcu Kraka. Z tego punktu bardzo dobrze widać piękną panoramę miasta, a przy tym nie jest on szczególnie oblegany, więc będziecie mieli tam czas tylko dla siebie. Uklęknij i zapytaj, czy zechce zostać Twoją żoną. Możesz też przygotować się na tą okazję i zabrać ze sobą kieliszki oraz szampana, abyście mogli wspólnie świętować to wielkie, prywatne wydarzenie tylko we dwójkę. Kraków to naprawdę wspaniałe miejsce na oświadczyny na wiele sposobów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here