Udajesz się w podróż? Jak wybrać parking przy lotnisku?

0
663
views

Jak często korzystamy dziś z linii lotniczych? Nie jest żadną tajemnicą, że w dobie dwudziestego pierwszego wieku z samolotu korzystamy dziś bardzo często i nie ma w tym rzecz jasna nic dziwnego. Nie jest bowiem żadną tajemnicą, że obecnie to najszybszy, a jednocześnie najbardziej komfortowy środek transportu. Pamiętajmy też, że loty lotnicze są dziś coraz tańsze, a tanich linii lotniczych szybko przybywa. Nie o liniach lotniczych chcemy tu jednak pisać, a o parkingach, które dziś znajdują się przy każdym lotnisku bez wyjątku. Skoro tak zastanówmy się więc, jak wybrać najlepszy parking przy lotnisku. Na co zwrócić uwagę wybierając się na lot samolotem? Oto kilka wskazówek, które będą pomocne dla każdego, kto na lotnisko udaje się własnym środkiem transportu. Co w Waszym przypadku powinno być najważniejsze?

Bezpieczeństwo

W pierwszej kolejności rzecz jasna trzeba odnieść się do bezpieczeństwa. Nikt po powrocie nie chce się bowiem niemile rozczarować, jeżeli jego auta w pozostawionym przez niego miejscu nie będzie. Miłośników cudzego mienia natomiast nie brakuje. Jaki zatem powinien być parking przy lotnisku, jeżeli wezdmiemy pod uwagę bezpieczeństwo? Oczywiste jest tutaj to, że musi on być ogrodzony. Złodzieje jednak mają to do siebie, że są w stanie sforsować każdą bramę bez wyjątku. To więc nie wszystko. Na pewno powinniśmy zadbać o to, czy taki parking jest monitorowany, co dziś powinno już być standardem. Na pewno musi on być również dobrze oświetlony. Bardzo dobrze, jeżeli będzie także dozorowany. Najlepiej w tym przypadku sprawdza się firma ochroniarska. Przynajmniej musi to być jakiś stróż czy dozorca.

Cena

Wielu uwagę zwraca również i na cenę. Nie może to dziwić, choć radzimy nie przykładać do niej większej wagi. Jeżeli stać nas na lot samolotem czy też jakieś wakacje kilkadziesiąt złotych więcej z tytułu wynajęcia parkingu nie powinno stanowić wielkiego problemu. Wydaje się w związku z tym, że na cenę nie należy zwracać uwagi. O wiele lepiej jest tutaj przywiązać wagę do jakości takich usług. Zresztą parkingi same w sobie są dość tanie.

Usługi dodatkowe

Na koniec odnieśmy się jeszcze do usług dodatkowych. W tym przypadku warto wspomnieć przede wszystkim o darmowym transporcie na lotnisko, jak i z powrotem, kiedy to ponownie wrócimy do miejsca wylotu. Warto zauważyć, że obecnie jest to w zasadzie standard. Taką opcję oferuje również parking Atmosfera, który znajduje się przy lotnisku w Pyrzowicach. Dodatkowo mamy tu restaurację czy pokoje do wynajęcia, gdzie można odpocząć po trudach dnia codziennego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here