Najlepsze europejskie hotele 5 gwiazdkowe

0
633
views

Miłośnicy luksusu, dla których komfort i wysokiej klasy obsługa warte są każdej ceny, z pewnością chętnie wybierają podczas swoich podróży hotele z pięcioma gwiazdkami. Podróżując po Europie warto zatrzymać się w najlepszych pięciogwiazdkowych hotelach, a są wśród nich:

Źródło: http://www.dailymail.co.uk/news/article-2769619/Inside-George-Clooney-s-wedding-Stunning-3-200-night-canal-hotel-Venice-host-star-s-reception-ties-knot-British-lawyer.html

Palazzo Papadopoli w Wenecji to zasadzie hotel, który został okrzyknięty mianem siedmiogwiazdkowego, jednakże skala standardów hotelowych zakłada jedynie 5 gwiazdek, toteż Palazzo Papadopoli w tym rankingu niezawodnie musiał się znaleźć. Hotel mieści się w pochodzącej z XVI w. kamienicy, a jego ściany zdobią oryginalne freski włoskich malarzy, jest w nim zaledwie 24 pokoje. W hotelu można skorzystać z biblioteki wyłożonej skóra i listkami złota, a do dyspozycji gości pozostaje całodobowa taksówka lub motorówka. Hotel mieści się nad Canale Grande.

Źródło: http://www.telegraph.co.uk/travel/destinations/europe/italy/campania/amalfi-coast/ravello/hotels/palazzo-avino-hotel/

W rankingu najlepszych hoteli pięciogwiazdkowych znajduje się jeszcze jeden włoski obiekt, tym razem jest to mieszczący się w Ravello w Kampanii hotel Palazzo Avino. To hotel o wspaniałym położeniu i typowo śródziemnomorskim wystroju wnętrz. Profesjonalna obsługa i udogodnienia oferowane gościom sprawiają, że hotel ten zasłużył sobie na miano jednego z najlepszych nie tylko na Europie, ale także na świecie („Travel + Leisure” w 2011 r.).

Źródło: http://www.cycling-loire.com/organise-stay/restaurant-loire-velo/domaine-des-hauts-de-loire-veuzain-sur-loire

Kolejnym hotelem, na który warto zwrócić uwagę i zatrzymać się w nim na noc jest Domaine des Hauts de Loire w Onzain we Francji. Hotel słynie z zacisznego, spokojnego, ale pięknego parku oraz wyśmienitej kuchni. Hotel urządzony w stylu francuskiego pałacyku oferuje gościom relaks i odpoczynek.

Źródło: https://en.wikipedia.org/wiki/Milestone_Hotel

The Milestone Hotel w Londynie, to natomiast zdaniem użytkowników strony TripAdvisor jeden z najlepszych pięciogwiazdkowych hoteli w Europie w 2015 r. Jest doskonale zlokalizowany, pokoje hotelowe są przestronne, a jedzenie wyśmienite. Dodatkowo jak przystało na hotel najwyższej klasy obsługa mówi w 14 językach, w tym polskim, arabskim, węgierskim, filipińskim, francuskim, niemieckim czy norweskim.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here